Acı baharatlı 250 Gr

Ürün Kodu: #000386

Marka: Haşiroğlu

% 33

İNDİRİM

15.00 TL 10.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
 

Acı baharatlı 250 Gr

 

Acı Baharatlı 250 Gr , siz müşterilerimiz için özel,doğal ve katkısız bir şekilde hazırlanarak üretilmektedir.

Daha önce denemediğiniz mini paket tarhana ile karşınızdayız.Çıtır yapısı ile damağınızın vaz geçemeyeceği bir tadı sizlere sunuyoruz.Küçük paketlerde ürettiğimiz tarhanamız ile işte evde seyahatte çantanızda arabanızda iş yerinizde kısaca her yerde çantanızda arabanızda kolayca ve güvenilir bir şekilde taşıyabilirsiniz.

1991 Yılından günümüze kadar süre gelen üretim maceramızı artık internete taşıyoruz.Haşirolu bünyesinde ürettiğimiz tarhana ve bir çok yöresel ürünlerimizi www.tarhanasepeti.com adresine ziyaret edebilir yüzlerce ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Haşiroğlu Tarhana, sektör içerisinde ayrıca maraş pul biberi, maraş çöreği, maraş köpük sucuğu, maraş samsa, maraş cevizi, kuruluk ürünler, biber salçası, fıstık ezmesi gibi birçok yöresel ürün'de üretmektedir.

Ürün içerisinde, yoğurt, dövme (buğday),tuz,kekik vardır. Tokluk hissi ile zayıflamanıza yardımcı olur.

İster kuru olarak isterseniz de ıslatarak yiyebilirsiniz.Fırında rengi hafif değişene kadar kızartabilirsiniz. (yağ koymanıza gerek yoktur.)

Kahramanmaraş Tarhanası Ülkemizde bilinen tarhanadan farklıdır, şekli yapımı ve tadı Türkiye'miz de sadece Haşiroğlu markası ile tekdir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
Kübra Alagözpuan
20 Şubat 2018
Acıyı seviyorsanız beğenirsiniz.

Sefa Giray DUZMANpuan
14 Şubat 2018
Bu acı baharatlı tarhana nefis.Kimin aklına gelmişse eline sağlık :)

Yavuz ERpuan
05 Şubat 2018
Acı baharatlı olarak üretmeleri çok güzel bir fikir.Tebrik ederim,tadı çok iyi kargo da sıkıntı çıkmadı şükür.

Hakan Fikripuan
06 Ocak 2018
Acı baharatlı tarhana güzel,ağzı yakmıyor.Tavsiye ederim.

  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır