Acı Baharatlı 90 gr Tarhana

Ürün Kodu: #000241

Marka: Haşiroğlu

% 23

İNDİRİM

6.50 TL 5.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
 

Haşiroğlu Acı Baharatlı Minix

 

Haşiroğlu Acı Baharatlı Minix,  siz müşterilerimiz için özel,doğal ve katkısız bir şekilde hazırlanarak üretilmektedir.

Daha önce denemediğiniz birberli tarhana ile karşınızdayız.Çıtır yapısı ağızları yakmayan acısı ile damağınızın vaz geçemeyeceği bir tat.

Biberin faydaları ile birlikte tarhananın lezzet harmanının mükemmel uyumu karşısında şaşıracaksınız.Mini paketlerde ürettiğimiz tarhanamız ile işte evde seyahatte çantanızda arabanızda iş yerinizde kısaca her yerde çantanızda arabanızda kolayca ve güvenilir bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Haşiroğlu Tarhana, sektör içerisinde ayrıca maraş pul biberi, maraş çöreği, maraş köpük sucuğu, maraş samsa, maraş cevizi, kuruluk ürünler, biber salçası, fıstık ezmesi gibi birçok yöresel ürün'de üretmektedir.

Kahramanmaraş'ın yöresel ve uluslararası markası, Haşiroğlu Tarhana siz değerli müşterilerimizin ayağına geliyor.Tek yapmanız gereken www.tarhanasepeti.com adresinden sipariş vermek.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
Arif Özerpuan
19 Şubat 2018
Acıya bayılırım derseniz bunu tavsiye ederim kesinlikle.

Yavuz ERpuan
05 Şubat 2018
Çocuklarınıza cips alacağınıza bundan alın daha sağlıklı.Tadıda güzel.

Nuran Gümüşpuan
09 Ocak 2018
Acı bahartlı olması farklı bir tat katmış,oldukça beğendim.

  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır