Cİps Tarhana 5 Kg

Ürün Kodu: #000226

Marka: Haşiroğlu

% 11

İNDİRİM

225.00 TL 200.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

Haşiroğlu Cips Tarhana ( 5 Kg )

Haşiroğlu Cips Tarhana ( 5 Kg ) , siz müşterilerimiz için özel,doğal ve katkısız bir şekilde hazırlanarak üretilmektedir.

Cips Tarhana tarhanasepeti'nin sizlere sunduğu ve muhtemelen daha önce denemediğiniz bir tat.Oldukça lezzetli bir tada sahip bu katkısız tarhana siz değerli müşterilerimizin vaz geçilmediği bir lezzet olacak.

Çıtır,kendine has kokusu lezzetiyle ve uygun fiyatlarla Haşiroğlu tarhana bünyesinde tarhanasepeti olara ekonomik fiyat politikası ile hizmet verdiğimiz  www.tarhanasepeti.com'a siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

1991 yılından günümüze süre gelen Haşiroğlu tarhana uygun fiyat yelpazesi ile siz değerli müşterilemize hizmet etmekteyiz.Ayrıca firmamız bünyesinde cips tarhana,çerezlik tarhana,kaymaklı tarhana,acılı tarhana,fırınlanmış tarhana köy tipi sıkma tarhana,çorbalık tarhana ve kızarmış tarhana gibi bir çok çeşit yöresel ürünleri katkısız,doğal,taze,organik ve ekonomik olarak imal etmekteyiz.

Kampanyalı tarhana ürünlerimiz için www.tarhanasepeti.com'a bekleriz

Ürün içerisinde, lif,yoğurt, dövme (buğday),tuz,kekik vardır. Tokluk hissi ile zayıflamanıza yardımcı olur.İster kuru olarak isterseniz de sıcak su ile ıslatarak tüketebilirsiniz.Fırında rengi hafif değişene kadar kızartabilirsiniz. (yağ koymanıza gerek yoktur.)

Kahramanmaraş Tarhanası Ülkemizde bilinen tarhanadan farklıdır, şekli yapımı ve tadı Türkiye'miz de sadece Haşiroğlu markası ile tekdir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır