Acılı Cips Tarhana 5 KG

Ürün Kodu: #000228

Marka: Haşiroğlu

200.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

Haşiroğlu Acılı Cips Tarhana ( 5 Kg )

Haşiroğlu Acılı Cips Tarhana ( 5 Kg ) , siz müşterilerimiz için özel,doğal ve katkısız bir şekilde hazırlanarak üretilmektedir.

Cips Tarhana muhtemelen daha önce denemediğiniz bir tat.Oldukça lezzetli bir tada sahip bu tarhana siz değerli müşterilerimizin
vaz geçilmez bir tadı olacaktır.Çıtır,kendine has kokusu ve lezzetiyle www.tarhanasepeti.com'da siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

1991 yılından beri taze ve ekonomik tarhana ve yöresel ürünler üretimi gerçekleştirmekteyiz.Gerek yurt dışı gerekse yurt içi perakende ve toptan satışlar yapmaktayız.

Haşiroğlu Tarhana, sektör içerisinde ayrıca maraş pul biberi, maraş çöreği, maraş köpük sucuğu, maraş samsa, maraş cevizi, kuruluk ürünler, biber salçası, fıstık ezmesi gibi birçok yöresel ürün'de üretmektedir.

Tarhanalarımız, yoğurt, dövme (buğday),tuz ve kekik ihtiva etmektedir. Verdiği tokluk hissi ile zayıflamanızda yardımcı olur.İster kuru olarak isterseniz de sıcak su ile ıslatıp yumuşatarak da tüketebilirsiniz.Fırında rengi hafif değişene kadar kızartmanız yeterlidir. (yağ ilavesine gerek yoktur.)

Kahramanmaraş Tarhanası Ülkemizde bilinen tarhanadan farklıdır, şekli yapımı ve tadı Türkiye'miz de sadece Haşiroğlu markası ile tekdir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır