Cipstar Fırınlanmış Tarhana 90 GR

Ürün Kodu: #000236

Marka: Haşiroğlu

% 17

İNDİRİM

6.00 TL 5.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
 

Haşiroğlu Cipstar Fırınlanmış ( 90 Gr )

Haşiroğlu Cipstar Fırınlanmış ( 90 Gr ) , siz müşterilerimiz için özel,doğal,katkısız ve sağlıklı bir şekilde hazırlanarak üretilmektedir.

Fırınlanmış tarhana üretimini ilk kez yapan Haşiroğlu Tarhana bir çok yenilikçi fikre sahip açık görüşlü bir şirkettir.Daha önce tatmadığınız taze bir lezzet olan fırınlanmış tarhana ile damağınıza hitap ediyoruz.Küçük ve ucuz olması ile ulaşılması ve taşınması kolaydır.Ekstra kıtır ve ağızda dağılan lezzetiyle ve fiyatı ile fark yaratan fırınlanmış tarhanamızı hemen deneyin.

Tarhana kolay sindirilen, pişmeye hazır bir besindir. Bir porsiyon tarhana çorbası ( çeriğindeki malzemelerin miktarına ve çeşidine göre değişir) yaklaşık, 132 kalori, 49 protein, 20mg kalsiyum, 0,6 mg demir, 200 A vitamini, 0,03 mg B1 vitamini, 0,05mg B2 vitamini , 0,09 mg niasin içerir.

1991 yılında başlayan üretim tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile cips tarhana, fırınlanmış tarhana,acılı tarhana, çorbalık tarhana, çerezlik tarhana, kaymaklı tarhana, biberli tarhana, kaymaklı kızarmış tarhana, köy tipi sıkma tarhana üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Haşiroğlu Tarhana, sektör içerisinde ayrıca maraş pul biberi, maraş çöreği, maraş köpük sucuğu, maraş samsa, maraş cevizi, kuruluk ürünler, biber salçası, fıstık ezmesi gibi birçok yöresel ürün'de üretmektedir.

Kahramanmaraş'ın yöresel ve uluslararası markası, Haşiroğlu Tarhana siz değerli müşterilerimizin ayağına geliyor.Tek yapmanız gereken www.tarhansepeti.com adresinden sipariş vermek.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır