Acur Kurusu 50 Adet 1 Bağ

Ürün Kodu: TS101

Marka: Haşiroğlu

49.90 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Acur Kurusu 50 Adet 1 Bağ

Kurutmalık acur kusursu dolma yapımında kullanılan bir malzemedir.  Salatalık kurusu diyede bilinmektedir. Gerçekten büyük salatalıklardan da yapılan çeşitimiz vardır ama, kimileri acuru kastetmektedir. Tat olarakta birbirlerine benzemektedirler. Genel anlamda çeşitlilik sevenler tarafından tercih edilmektedir. En çok tercih edilenler patlıcan ve biber kurusudur. Basma yaprakta kullanılarak sarma yapılabilir. Hepsi bir kazanda yapılabilmektedir. Biri diğerine tadını bırakmakta ve çok güzel bir yemek ortaya çıkmaktadır. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git