Antep Fıstıklı Sultan Lokum 250 Gr

Ürün Kodu: TS110

Marka: Haşiroğlu

19.90 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Antep Fıstıklı Sultan Lokum 

En lezzetli lokumlardan biri olan Antep fıstıklı sultan lokumu, sahip olduğu içerik ile birçok fayda sağlamaktadır. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Antep fıstıklı sultan lokumu, sağlığa zarar verebilecek herhangi bir kimyasal malzeme barındırmamaktadır. Doğal aroma ve kuruyemişler ile zenginleştirilen Antep fıstıklı sultan lokumu, gerekli tüm kalite standartlarına uygun içeriklerde ve ortamlarda üretilmektedir. Lokum severlerin hayran olduğu bu lezzet, tamamen en doğal malzemeler kullanılarak üretilmektedir. İçerisinde hayvansal yağ da barındırmayan Antep fıstıklı sultan lokumunu akılınızda soru işareti kalmadan gönlünüzce tüketebilirsiniz. Antep fıstığı ile birleşerek çok daha eşsiz bir lezzet sunan bu lokum, deneyen herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Siz de bu lezzete hayatınızda yer vererek dilediğiniz zaman damaklarınızı şenlendirebilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır