Bakır Çerezlik

Ürün Kodu: TS117

Marka: Durna

159.95 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

Bakır Çerezlik

Eskiden madenin hası,mutfakların baştacı olan bakır sağlık açısından kullanıma en uygun materyaldir. Ürünlerimiz kalaylanmış bir şekilde gönderim yapılmaktadır.Ürün 628 gr saf bakırdan usta ellerde dövülme sanatı ile üretilmektedir.

En güzel sunumlarınız için mutfağınızın ayrılmaz bir parçası olacaktır. Çok şık herkesi hayran bırakan bu ürünü dilerseniz sevdiklerinize hediye şeklinde düşüne bilirsiniz.Sevdikleriniz  kendilerini  özel hissedecektir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır