Baldo Pilavlık Pirinç 1 Kg

Ürün Kodu: TS34

Marka: Haşiroğlu

14.95 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Baldo Pilavlık Pirinç

Çoğunlukla pilav yapımında kullanılır.  Biga ve Gönen bölgesinde yetiştirildiği için bu isimle anılır. En çok tercih edilmesinin nedeni pilav yapımında iyi sonuç vermesinden kaynaklıdır.

Hem lezzeti hem de dünya pazarlarında kabul görmesi baldo pirincin tercih edilmesini arttıran özellikler arasında yer alır. İri taneleri ile pilavlarınız şahane bir görünüme sahip olacak. 

Doyurucu özelliği ve besleyici olması baldo pirinç kullanımını arttıran nitelikler arasında bulunuyor. Pilavın yanı sıra pirinç çorbasının da temel malzemeleri arasında yer alır. Fazla miktarda su çektiği için yöresel bazı çorbalara az miktarda katılarak kullanılır.

Etli ve özellikle patatesli yemeklere de eklenir. Lezzetli yemeklerinizi baldo pirinç ile kısa sürede hazırlamanız mümkün olacak. Bizim Toptan Market üzerinden uygun fiyatlarda sipariş verebilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır