Biber İndirimli 2 Kg

Ürün Kodu: #000266

Marka: Haşiroğlu

90.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Haşiroğlugurme İndirimli Biber

Haşiroğlu İndirimli Biber, 1.sınıf olup %1 yağ ve tuz ile özel olarak üretilmiştir. www.tarhanasepeti.com siz değerli müşterilerimize son derece hijyenik koşullarda paketlenmiş ürünler göndermektedir.

KIRMIZI BİBER 500 GR.( Acı )siz müşterilerimiz için özel,doğal ve katkısız bir şekilde hazırlanarak üretilmektedir.

1991 yılında başlayan üretim maceramız ve profesyonel ekibimiz ile toz biber, pul biber, acılı toz biber, acılı pul biber üretimlerinin yanısıra kaymaklı tarhana,acı baharatlı tarhana,fırınlanmış tarhana gibi çok çeşitli ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Kahramanmaraş'ın yöresel ve uluslararası markası, Haşiroğlu siz değerli müşterilerimizin ayağına geliyor.Tek yapmanız gereken www.tarhanasepeti.com adresinden sipariş vermek.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır