Cevizli Pekmez Sucuğu 500 Gr

Ürün Kodu: TS63

Marka: Haşiroğlu

79.90 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Cevizli Pekmez Sucuğu

Maraş Kabarcık üzümlerinden çıkartılan üzüm suyu belirli bir miktarda nişasta unu katılıp kaynatılarak koyu kıvamlı hapısa elde edilir. Bu hapısa denen kıvamlı şıraya önceden iplere dizdiğimiz maraş cevizini batırıp çıkartarak cevizlerin üzeri hapısa denen şırayla kaplanır ve kurumaya bırakılır bu şekilde katkısız doğal el yapımı lezzetli mi lezzetli maraşın yöresel maraş cevizli pekmezli sucuğu (orjik,köme) yapılır. Sağlıklı ve doğal bir besindir, enerji verir. Her daim taze Cevizli Pekmezli Sucuk kapınıza kadar ulaştırılır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git