CİPS TARHANA 450 GR*2 AD.

Ürün Kodu: #000239

Marka: Haşiroğlu

40.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Haşiroğlu Cips Tarhana ( 1 Kg )

Haşiroğlu Cips Tarhana ( 1 Kg ) , siz müşterilerimiz için özel,doğal ve katkısız bir şekilde hazırlanarak üretilmektedir.

Cips Tarhana muhtemelen daha önce denemediğiniz bir tad.Oldukça ekonomik ve lezzetli bir tada sahip bu tarhana siz değerli müşterilerimizin
vaz geçilmez bir tarhana olacaktır.Çıtır,kendine has kokusu ve lezzetiyle www.tarhanasepeti.com'da siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

1991 Yılından günümüze süre gelen üretim maceramız Kahramanmaraş Yöresinde faaliyet gösterip taze,doğal ve organik malzemelerle hazırladığmız çerezlik tarhana,kaymaklı tarhana,acılı tarhana,fırınlanmış tarhana,çorbalık tarhana gibi bir çok yöresel ürünü imal etmekteyiz.

Kahramanmaraş'ın yöresel ve uluslararası markası, Haşiroğlu Tarhana siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve ekonomik paketlerle geliyor.Tek yapmanız gereken www.tarhanasepeti.com adresinden sipariş vermek.

Ürün içerisinde, lif,yoğurt, dövme (buğday),tuz,kekik vardır. Tokluk hissi ile zayıflamanıza yardımcı olur.İster kuru olarak isterseniz de sıcak su ile ıslatarak tüketebilirsiniz.Fırında rengi hafif değişene kadar kızartabilirsiniz. (yağ koymanıza gerek yoktur.)

Kahramanmaraş Tarhanası Ülkemizde bilinen tarhanadan farklıdır, şekli yapımı ve tadı Türkiye'miz de sadece Haşiroğlu markası ile tekdir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır