Çökelek Peyniri 1 Kg

Ürün Kodu: #000303

Marka: Haşiroğlu

% 21

İNDİRİM

19.00 TL 15.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Çökelek Peyniri

Çökelek, ayranın yağı alındıktan sonra ısıtılması sonucu ortaya çıkan kesik yoğurt parçalarına denir. Çökeleğin ismi yöreden yöreye değişiklik göstererek,  hamçökelek,  keş, minci, mizni, sürk, ekşimik adıyla da bilinir.

Çökelekle, Lor genel olarak karıştırılsa da karıştırılsa da aslında ikisi farklıdır. Lor, peynir altı suyundan yapılmaktadır.

Çökelek Kaç Kaloridir?

100 gram çökelek 215 kaloridir ve neredeyse hiç yağ içermez. 100 gram beyaz peynir ise 237  kalori olup en az 20 gram yağ içerir. Ayrıca çökelek sıfır kolesterol değerine sahiptir.

Otomasyonlı makinelerle dolum yapılıp el değmeden steril koşullarda imal edilmiş olup
siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

1991 Yılından günümüze kadar süre gelen tarhana maceramız ile bir çok yöresel ürünle birlikte cips tarhana,fırınlanmış tarhana,kaymaklı tarhana,ekstra kaymaklı tarhana,çerezlik tarhana gibi bir çok ürün yelpazesi ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Diğer ürünlerimiz için www.tarhanasepeti.com adresini ziyaret edebilir kapıda ödeme kolaylığı gibi bir çok ödeme seçeneği ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır