Damla Sakızlı Antep Fıstıklı Fitil Lokum 250 Gr

Ürün Kodu: TS195

Marka: Haşiroğlu

19.95 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Damla sakızlı fitil lokum 

Gaziantep’in en özel fıstıklarını içerir. Bilinen lokum görüntüsünden farklı bir lokum görüntüsüne sahip ince fitil lokumlarımızın içerdiği çeşitli malzemelerle de müşterilerimize farklı tatlar sunmaktayız. İçerdiği damla sakızı ile farklı bir lezzete kavuşan fıstıklı lokumumuz sizler için en kaliteli ürünlerden elde edilmiştir. Fitil Lokumları farklı görüntüsü ve farklı tatlarıyla keyifle tüketebileceğiniz gibi, hediyelik olarak da düşünebilirsiniz Lokumlarımız doğal yollar ile üretilir ve en taze katkısız haliyle siz müşterilerimize sunulmak için hazırlanır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır