Ege Usulü Sebzeli Toz Tarhana Çorbası (Sade) 500 Gr

Ürün Kodu: TS174

Marka: Haşiroğlu

39.90 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Ege Usülü Sebzeli Sade Toz Tarhana 500 Gr

Ege Usulü Sebzeli Toz Tarhana,  karıştırılarak yoğurulan daha sonra fermente edildikten sonra kurutularak, öğütülmesi ve elenmesi üretilmektedir. Uzun süre saklanabilen oldukça sağlıklı bir tarhanadır. Harika bir lezzete sahiptir. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
Ekrem Şirinpuan
14 Ocak 2022
Ege usulü tarhanayı sevenler hiç düşünmeden alsınlar. Gayet güzel bir çorbalık tarhana. Süper.

  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git