Et Sucuğu 1 Kg

Ürün Kodu: #000299

Marka: Haşiroğlu

90.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

100 % DANA ETİN DEN İMAL EDİLMİŞTİR....

 

Efsane Lezzet Sucuk!

Klasik sucuk lezzetinin yeniden deneyimleşmesi ile meydana gelen Haşiroğlu sucuk, sucuk severlerin yeni gözdesi olmaya aday bir yiyecek olarak karşımıza çıkıyor.

Enfes tadı ve ilgi çekici görünümü ile özellikle kahvaltı sofralarının vazgeçilmezleri arasında olan Haşiroğlu sucuk, özel baharatlarla yoğrulmuş etin, farklı bir şekilde sunumunu ifade ediyor. Mermerşahi bezlerinin dikilmesi ile oluşturulan, torbalara doldurularak hazırlanan ve 12 günde kurutulan, Haşiroğlu sucukların muhteşem lezzeti ile sevdiklerinize enfes bir tat sunacağınızdan, emin olabilirsiniz.

Farklı tatlar arıyor ve sucuk lezzetinden vazgeçmem diyorsanız, bez sucuğun dillere destan lezzetini mutlaka denemelisiniz.

 
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır