Firik Buğday 1 Kg

Ürün Kodu: #000473

Marka: Haşiroğlu

21.90 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Firik, yüksek miktarda lif içermesinden dolayı sağlık açısından çok faydalı bir besindir. Özellikle diyet yapanlar için sıkça önerilen Firik aynı zamanda lezzetli bir besindir. Yemek sonrasında rahatsızlık yaşamamanızı sağlayan firik, aynı zamanda sinir sisteminin daha hızlı çalışmasına neden olur. Vitamin açısından oldukça zengin olan bu besin B vitamini eksikliğini tamamlar ve çocukların gelişim çağında almaları gereken B vitamini takviyesinin yapılmasına yardımcı olur. Diyabet hastalarının da tercihi olan firik, aynı zamanda diyabet tedavisinde de kullanılır. Demir eksikliğinin de taviyesi olabilen firik vücudun demir ihtiyacını kolaylıkla karşılar.

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır