Firik Tarhana 1 Kg

Ürün Kodu: TS14

Marka: Haşiroğlu

59.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

 

 

Adıyla tadıyla dillere destan olan bu ürünümüz tarhana'nın kuruma aşamasına ulaşmamış yaş halidir.

Ürün kendi başlı başına tam bir vitamin deposudur,Normal şartlarda sadece yöresinde pazarlanan bu ürün  artık yardımcı endeze malzeme kullanılarak şehirler arası sevke uygun hale getirilmiştir.

Ürünümüz adresinize ulaştıktan sonra tüketeceginiz kafi miktarda olanı 20 dk. güneşte bekletmeniz ürünü eski şekline ve kıvamına getirecektir,diger artan miktarı divrizde(soğutucu) bölümünde muafaza edebilir ve dilediginiz zaman da aynı işlemi tekrarlayarak tükete bilirsiniz.

Sizlerde bu vitamin deposu ürünümüzden tatmak ve lezzetine erişmek istiyorsanız  online siparişlerinizi bizimle paylaşa bilirsiniz.

Afiyet olsun ! 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır