Makaleler » Yöresel » Haşiroğlu Tarhana E-Ticaret sektörüne yatırımlarını arttırarak Tarhanasepeti.com'u açtı!

Haşiroğlu Tarhana E-Ticaret sektörüne yatırımlarını arttırarak Tarhanasepeti.com'u açtı!

Haşiroğlu Yönetim Kurulu Üyesi Samet Çiftaslan, Bu Yıl Yapacakları Yatırım İle Yüzde 20 Oranında İddialı Bir Büyüme Hedeflediklerini Açıkladı…

Haşiroğlu Tarhana Yönetim Kurulu Üyesi Samet Çiftaslan, Kahramanmaraş’dan tüm dünyaya tarhana ürününü tanıtarak, Haşiroğlu markasının satışlarını her geçen gün arttırmaktadır. Haşiroğlu Tarhana geleneksel ticaret yatırımlarının yerine artık teknolojik  yatırımlar yaparak 2018-2019 yılı içerisinde en az yüzde %20 oranında bir büyüme hedeflediklerini belirtti.

2015-2016 yılında yapılan e-ticaret yatırımının şu anda meyvesini yediklerini dile getiren Samet Çiftaslan, günümüz ticaretinin artık teknoloji üzerinden gerçekleştiğini belirterek, yatırımlar konusunda teknolojiden kaçınmaktan ziyade yatırımları bu alanlara kaydırmanın önemli bir faktör olduğunu dile getirdi.

 

, bir yandan Hasiroglugurme.com  e-ticaret sitesi adı altında satışlara devam ederken, bir diğer yandan yurt dışı çalışmalarımız beklentilerimizin üzerinde hızla gelişmeye devam ediyor. 2018-2019 yılı bizim için yatırım ve büyüme yılı olacak.” vurgusunda bulundu.

Büyüme Yurt Dışı Odaklı Olacak!

Samet Çiftaslan, 2018-2019 yılında büyüme hedefimiz içerisinde Amerika, Kanada ve  Avrupa’da büyüme hedeflediklerini dile getirerek yatırımlarını ar-ge çalışmaları ile sürdürmeye devam ettirmektedir. Şuanda satışların gayet güzel gittiğini ancak bunun yeterli olmadığını dile getiren Çiftaslan, Haşiroğlu olarak sürekli gelişmek, büyümek ve istihdam yaratmak gerektiğini vurguluyor.

Samet Çiftaslan ” Boş durmak bana göre değil. Yenilik yapmayı ve zoru başarmayı hep sevmişimdir. Bu da beni sürekli iş kolik yapıyor sanırım  ” diyerek iş konusundaki prensiplerini dile getiriyor.

Start-up yapacak mısınız ?

” Start-up konusunda şuanda Haşiroğlu olarak bir düşüncemiz yok. Ama süreç ne gösterir bilemeyiz. Ancak araştırmalarım sürüyor, Haşiroğlu markası ile bir start-up düşüncemiz şuan için yok, ama şahsi olarak aklımda bir kaç fikir mevcut. Şuanda  bir start-up yapmaktan ziyade, öncelikli olarak aklımda bulunan fikirleri hayata geçirmeyi düşünüyorum.”

Haşiroğlu olarak yurtdışı planlarınızdan biraz bahseder misiniz ?

Yurtdışı konusunda özellikle Amerika ve Kanada ülkelerini baz alarak yoğun bir araştırma sürecimiz mevcut. 2018-2019 yılı içerisinde Amerika’nın birçok eyaletinde Haşiroğlu ürünlerini görmeniz mümkün olacak. Ayrıca yurtdışı satışlarımızı arttırmak ve Haşiroğlu ailesine yeni bir marka ekleme düşüncesindeyiz. Bu alandaki alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir.

( Kobitekno)

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4