Hindistan Cevizli Çifte Kavrulmuş Lokum 250 Gr

Ürün Kodu: TS106

Marka: Haşiroğlu

19.90 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Hindistan Cevizli Çifte Kavrulmuş Lokum

 

Lokumlarımızın farklı bir tada sahip olanı Hindistan cevizli çifte kavrulmuş lokumdur. Yapay olan hiçbir madde lokum ürünlerimize eklenmemiştir. Doğal pancar kullanılarak hazırlanmış olan lokumumuz Hindistan ceviziyle buluşarak enfes bir tada sahip olmuştur. Sizler için en güzel ikramlığı en steril şekilde sunmaktayız. Dost ve arkadaşlarınızı konuk ettiğinizde kahve ikramının yanında çifte kavrulmuş ve Hindistan ceviziyle bezenmiş lokumu mutlaka ikram ediniz. Son derece lezzetli ve besleyici olan Hindistan cevizli lokum ikramlık olmanın yanı sıra çok da güzel bir hediyelik üründür. Sevdiklerinize ziyarete giderken bu özel lokum çeşidini hediye olarak götürebilirsiniz. Çifte kavrulmuş Hindistan cevizli lokum vücuda enerji verir, kan dolaşımını hızlandırıcı etkiye sahiptir. Özel bir hediyelik ve geleneksel bir ikramlık için tercih edilebilecek en güzel lokumlardandır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır