Bakır Kayık Sahan  30 Cm

Ürün Kodu: TS136

Marka: Haşiroğlu

225.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

Bakır Kayık Sahan 

Eskiden madenin hası,mutfakların baştacı olan bakır sağlık açısından kullanıma en uygun materyaldir.

Bakırcılığın Kahramanmaraş'ta çok gelişmiş olduğu,yapılan arkeolojik kazılardaki buluntularda tespit edilmiştir

Uzun bir çalışma sonucunda ustalık gerektiren bakır kapların şekillendirilmesinin tamamlanmasıyla birlikte kapların ömrünü uzatmak ve sağlıklı kullanımına yönelik kalaylama işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Ürünlerimiz kalaylanmış bir şekilde gönderim yapılmaktadır.Ürün 1000 gr saf bakırdan usta ellerde dövülme sanatı ile üretilmektedir.
En güzel sunumlarınız için mutfağınızın ayrılmaz bir parçası olacaktır.

 

Ürün boyutu : 30 cm

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır