İçli Köfte 5 Adet

Ürün Kodu: TS97

Marka: Haşiroğlu

% 17

İNDİRİM

32.24 TL 26.90 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 21 Haziran, 2021 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

İçli Köfte

Güneydoğu Anadolu başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında sevilerek tüketilen içli köfteyi, yöremizdeki ev hanımlarına hazırlatarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. 
Yöresel tarifine sadık kalınarak hazırlanır. 
Ev usulüdür. Hiçbir katkı ve koruyucu içermez.
Tamamen el emeği olup, anne yemeği lezzetindedir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
Başak Öztürkpuan
06 Ocak 2021
Beklemediğim kadar lezzetli bir içli köfte idi. Çok uzun bir kargo sürecinden sonra bile taptezeydi çünkü çok iyi paketlenmişti. Lezzetli, malzemesi bol, tertemiz. Bravo!

  • *
  • *
  • *
  • *

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Yukarı Git