İçli Köfte 5 Adet

Ürün Kodu: TS97

Marka: Haşiroğlu

% 17

İNDİRİM

30.00 TL 25.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 02 Kasım, 2020 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

İçli Köfte

Kahramanmaraşa özgü, çoğrafi işareti alınmış, tescilli, bir yemek çeşididir.bu nedenle; İçli köfte,meşhur bir yemek olduğu kadar zahmetli ve yapımı zor bir yemek çeşididir.İçli köfteyi kaliteli yapan içerisinde kullanılan malzemelerin bol ve kaliteli kullanılmasıdır.Aynı zamanda usta ellerin dokunması, içli köfteye ayrı bir lezzet katacaktır.

İçli köftemizde kullanılan malzeme bol kullanılmış ayrıca dış kısmındaki bulgurada yağsız kırmızı et kullanılmıştır.Bu nedenle içli köftemiz doyurucu ve lezzetlidir.

Yaz aylarında içli köftelerimizi şoklama yöntemiyle göndermekteyiz

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır