Kan Üzümü 1 Kg

Ürün Kodu: #000421

Marka: Haşiroğlu

40.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

potasyum, demir ve sodyum bakımından zengin

Kan Üzümü ( 1 Kg )

Tarhanasepeti  Kan Üzümü ( 1 Kg ), hijyenik alanlarda üretilmiş ve paketlenmiştir. 

 

Kan Üzümü  A ve B vitaminleri ile kalsiyum,

gin bir besindir. Kan Üzümü, kabızlık problemi, göz sağlığı, kansızlık, kemik sağlığı gelişimi, sindirim sistemi fonksiyonları ve bilişsel performansı olumlu yönde etkiler.

 

TarhanasepetiKan Üzümünü ; incir kurusu, fındık, fıstık, ceviz ve tarhanayla birlikte servis yapabilirsiniz.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır