Kervansaray Damla Sakızlı Kahve 250 Gr

Ürün Kodu: #000378

Marka: Haşiroğlu

20.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Damla Sakızlı Türk Kahvesi

Özellikle damla sakızı insan sağlığına oldukça faydalıdır.Damla sakızı mide rahatsızlıklarına iyi gelir.  Mide sinidirimini güçlendirerek hazmetmeyi kolaylaştırır.Düzenli olarak damla sakızı çiğnemek dişlerinizin beyazlamasında yardımcı olur ve mide rahatsızlıklarını öenmli ölçüde azaltır.Göğüs hastalıklarına iyi gelir.Kısırlık sorununda yardımcıdır ve antiseptik olan damla sakızı ağız sağlığını bütünüyle korumaktadır. Ayrıca sert bir yapıya sahip olan damla sakızı çene egzersizinde yardımcıdır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır