Kervansaray Kakuleli Kahve 250 Gr

Ürün Kodu: #000379

Marka: Haşiroğlu

20.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Kervansaray Kakuleli Kahve

Çalışman verdiği stres ve yorgunluğunu üzerinizden atmak mı istiyorsunuz.Ozaman doğru yerdesinizi.
Kakule uzun yıllardır Hindistan'da Orta Doğu ve Arap ülkelerinde bu leziz bitkinin sağlık açısından oldukça fazla faydası vardır.Stres ve yorgunluğu azaltır,sindirim sistemimizin rahatlamasını sağlar,idrar ve gaz söktürücüdür. Mide ağrıları,reflü,ağız kokusu gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur.İştah açıcıdır ve akciğerler için faydalıdır. Ayrıca kanser hücreleriyle savaşarak sağlıklı hücrelerin sayısının artmasını sağlayarak kanser tedavisinde ek yardımcı görevini görür.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır