Kırmızı Biber 500 Gr Haşiroglu

Ürün Kodu: #000263

Marka: Haşiroğlu

21.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

KIRMIZI BİBER 500 GR. TATLI

KIRMIZI BİBER 500 GR.( TATLI )siz müşterilerimiz için özel,doğal ve katkısız bir şekilde hazırlanarak üretilmektedir.

1991 Yılında günümüze süre gelen tarhana maceramıza toz karabiber,tane karabiber,kekik,nane,kimyon,toz biber,pul biber,ipek biber,arnavut biberi gibi baharatlar ve fırınlanmış tarhana,acu baharatlı tarhana,ekstra kaymaklı tarhana,çorbalık tarhana,çerezlik tarhana,cips tarhana gibi bir çok ürün ekleyerek ürün yelpazemizi genişlettik.

Baharat çeşitlerimiz için www.tarhanasepeti.com adresini ziyaret edebilir,sipariş verebilirsiniz.

Kahramanmaraş'ın yöresel ve uluslararası markası, Haşiroğlu değerli müşterilerimizin ayağına geliyor.Tek yapmanız gereken www.tarhanasepeti.com adresinden sipariş vermek.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır