Lüx Cevizli Pekmez Sucuğu 500 Gr

Ürün Kodu: #000383

Marka: Haşiroğlu

45.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Lüx cevizli pekmez sucuğu 500 Gr

Tarhanasepeti.com olarak ile siz değerli müşterilerimize doğal organik ve sağlıklı ürünlerimizi uygun ve ekonomik fiyat politikamızla hizmet etmekteyiz.Cevizin yüksek besleyici özelliği ve pekmezin yüksek enerji ve hastalıklara karşı direnç arttırıcı özelliği ile evinizde ve iş yerinizde her zaman bulundurmanız gereken oldukça sağlıklı doğal ve faydalı bir atıştırmalıktır.

1991 yılından günümüze süre gelen tarhana üretim maceramız ile cips tarhana,kaymaklı tarhana,extra kızarmış kaymaklı tarhana,extra kaymakli tarhana,çerezlik tarhana ve onlarca çeşitimiz ile ürün yelpazesini genişleterek tarhanaya yeni bir soluk getiriyoruz.

Diğer tarhana çeşitlerimiz için www.tarhanasepeti.com u ziyaret edebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır