Maraş Dövme Dondurma 1 Kg

Ürün Kodu: #000320

Marka: Haşiroğlu

65.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Haşiroğlugurme Maraş Dövme Dondurma

SAATLİK ŞOKLU

ŞOKLU ÜRÜNLERDE KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ GEÇERLİ DEĞİLDİR.....

Haşiroğlu Maraş Dövme Dondurma, Kahramanmaraş’ın simgesi haline gelmiştir.

Haşiroğlu Maraş Dövme Dondurmanın en önemli özelliklerinden biri doğal keçi sütünden yapılmasıdır.

Haşiroğlugurme Maraş Dövme Dondurma Ahir Dağı’nda beslenen keçilerin eşsiz kıvam ve aromaya sahip sütleri ve Ahir Dağı’nın topraklarından salepin Kahramanmaraşlı dondurma ustalarının ellerinde benzersiz bir lezzete ulaşarak Türkiye’de ve Dünyada marka olmuştur.

İçerisinde A B C D ve E grubu vitaminleri ile kalsiyum fosfor, magnezyum, sodyum, potasyum demir ve çinko gibi mineraller bulunmaktadır. 72 S

Otomasyonlı makinelerle dolum yapılıp el değmeden steril koşullarda imal edilmiş olup
siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

1991 Yılından günümüze kadar süre gelen tarhana maceramız ile bir çok yöresel ürünle birlikte cips tarhana,fırınlanmış tarhana,kaymaklı tarhana,ekstra kaymaklı tarhana,çerezlik tarhana gibi bir çok ürün yelpazesi ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Diğer ürünlerimiz için www.tarhanasepeti.com adresini ziyaret edebilir kapıda ödeme kolaylığı gibi bir çok ödeme seçeneği ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır