Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Maraş Biber & Baharat


  Maraş Biber ve Baharat

  Baharatlar ve biberler çok eski çağlardan beri yemeklerimizde kullandığımız tat verici malzemeler ve şifa verici ürünlerdir. Yediğimiz yemekler pişirenin mahareti olsa da asıl etkili olan ve lezzeti veren biberler ve diğer baharat çeşitleridir. Lezzetten ziyade baharat ve biberler yemekte sağlığı da sağlamaktadır. Çünkü baharatlar ve biberler sayesinde besinlerdeki mikroplar yok oluyor ve yemeğin ömrünü uzatıyor. Vücuda gerekli vitamin ve mineralleri de baharatlar sağlıyor. Ağrı kesici, tansiyon düşürücü, öksürük giderici, gaz giderici, rahatlatıcı, güçlendirici olarak kullanılan pek çok baharat vardır. Baharatlar bağışık sistemi düzenlemede de etkin rol oynuyor. Bu derece önemli işlevleri olan biber ve baharatın kalitesi de bir o kadar önemlidir. Haşiroğlu biber ve baharat çeşitleri konusunda size en kaliteli ürünleri sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile birçok insan tarafından tercih edilen baharatları üreten firmamız, ürünlerde katkı maddesi kullanmamakta ve kırmızı biberlerinin hepsi has Kahramanmaraş biberinden üretilmektedir. Gönül rahatlığı ve güven ile alışveriş yapabileceğiniz markamız pek çok ürünü sizlerin beğenisine sunmuştur.

  Baharat Çeşitleri

  Baharatlar kolesterol dengelemede, kan sulandırmada, metabolizmayı hızlandırmada ve şekeri düşürmede önemli rol oynarlar. Yemeklere eşsiz bir lezzet katarlar ve hepsinin ayrı bir görevi vardır. Fakat baharatlarda istenen lezzetin olması çok önemlidir. Her baharat aynı tadı vermez. Ayrıca her yerde de kaliteli baharat bulmak zordur. Her derde deva çörek otu, hazmı kolaylaştıran zerdeçal, hastalıklara şifa olan zencefil, kilo vermeye yardımcı tarçın, kalp ve kemik sağlığına yardımcı susam, enfeksiyona karşı savaşan reyhan, sindirime yardımcı kuru nane, kansızlığa faydalı olan dağ kekiği, kemik gelişimini destekleyen kimyon gibi baharatlar sağlığa faydalı olduğu gibi yemeklere de tadını verir. Haşiroğlu baharat çeşitleri konusunda kendini kanıtlamıştır ve 1985 yılından bu yana satışını yaptığı ürünlerin arasına baharat çeşitlerini de eklemiştir. 

  Baharatlarla yemeklerinize eşsiz bir tat katabilirsiniz. Ayrıca faydalarına göre sıklıkla tüketmeniz halinde çeşitli hastalıklara karşı önlem alabilirsiniz. Ürünler hiçbir katkı ve koruyucu madde içermemektedirler. Gönül rahatlığı ve güven ile alışveriş yapabilirsiniz. Haşiroğlu, bu konuda güven veren bir markadır. Ürünleri oldukça uygun fiyatlı ve kalitelidir.

  Kırmızı Biber

  Kalsiyum açısından çok zengin olan kırmızı biber vücut direncini arttırır. Yine diğer baharatlar gibi metabolizmayı hızlandırma etkisi vardır ve bu sayede kilo vermeyi kolaylaştırır. C vitamininin sadece meyvelerde var olduğunu sananlar olsa da kırmızı biber C vitamini açısından oldukça zengindir. Ayrıca sağlığınız açısından kanserle birebir mücadele eden ve şeker hastalığıyla savaşan kırmızı biber lezzet açısından da yemeklerde çok sık tercih edilir. Fakat kırmızı biberin de türleri vardır. Örneğin cin biberi ve isot biberi çok acı olmalarıyla meşhurdur. Ayrıca kırmızı biberler folik asit ve potasyum içerir. Tansiyon, şeker, kan değerlerini düzenlemede de oldukça etkilidir. Haşiroğlu kırmızı biber ürününün tüm çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. Pul biber, acı biber, toz biber gibi kırmızı biber çeşitlerini uygun fiyata yüksek kalite ile Haşiroğlu'nda bulabilirsiniz. 

  Kahramanmaraş'ta üretilen bu ürünler yemeklerinize tat, sofralarınıza lezzet ve sağlığınıza katkı sağlayacaktır. Satışını yaptığımız biber çeşitlerinin hepsi meşhur Kahramanmaraş biberinden elde edilmekte ve katkı maddesi, koruyucu madde gibi zararlı şeyler içermemektedir. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz Haşiroğlu ürünleri kapınıza kadar göndermektedir. Sizde bu ürünlere sahip olmak için hemen şimdi sipariş verin.

Yukarı Git