Maraş Tirşik Çorbası 1 kg

Ürün Kodu: #000452

Marka: Haşiroğlu

40.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 03 Şubat, 2020 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Kürtçe kökenli bir kelime olan tırşik acımsı anlamına gelir. Güneydoğu Anadolu yörelerinde türlü yemeğine denilen kelimedir.
Ancak Akdeniz de yetişen tırşik ise farklıdır. Kasım ve Mart aylarında yetişe gürleşen bir ot türüdür. Bazı yörelerde tırşike, andırın otu da denir. Adana, Osmaniye ve Kahramanmaraş'ın yöresel çorbasının ham maddesi olan tırşik otu, haşlanarak tüketilmesi gerek aksi halde tüketimi zor olan bir ottur.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır