Maraş Usulü Tarhana Çorbası( 1 porsiyon)

Ürün Kodu: #000467

Marka: Haşiroğlu

15.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 03 Şubat, 2020 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Kış Aylarının Vazgeçilmezi: Maraş Tarhana Çorbası

Kış ayları ne yazık ki başta çocuklarımız olmak üzere hepimizin genellikle hastalıklarla boğuştuğu bir aydır. ilaçların yan etkisini düşünecek olursak hastaneye gitmeden şifa aradığımız bitki çayları ve çorbalar özellikle annelerin  ilk tercihi oluyor. Hastalıklara karşı şifa çorbası olarak da bilinen Maraş tarhana çorbasını sizler için yöremize özgü bir şekilde hazılayıp sizlerin tüketimine sunuyoruz
Afiyet olsun...

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır