Nane 250 Gr

Ürün Kodu: #000267

Marka: Haşiroğlu

15.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Nane 250 GR

Bahçelerin hoş kokulu bitkisi eşsiz lezzeti ile mutfakların vazgeçilmezidir nane ,aslında bilinenden çok daha fazla mucizeye sahip bir bitkidir. Nane kurutulmuş olarak ve taze olarak sıklıkla tüketilen bir bitki türüdür.Bu eşsiz bitki sizlerin naneden dört mevsim boyunca faydalanabillirsiniz. Ferah kokusu ile tanınan nane pek çok hastalığın dermanı olan şifalı bir bitkjidir.

YARARLARI

• Nane sivilcelere iyi gelmektedir ve Kavrulmuş unla birlikte nane ile karıştırılıp merhem gibi sivilceli bölgeye sürülür ve bu sivilcelerin oluşumunu yavaşlatır hatta iyileştirir.

 Nanenin bir diğer faydası ise sarılık hastalığına iyi gelmesidir.

• Kulak ve baş ağrılarına iyi gelir.

Nane anne sütünü artırmaktadır. Göğüs üzerine sürülen nane sütün göğüste tutulmasına yardımcı olur.

• Nane astım hastalığına iyi gelmektedir. Hıçkırığı da iyi gelen nane solunum yollarının sakinleşmesine yardımcı olmaktadır.

• Kanlı öksürüğe ve balgama karşı etkilidir

1991 Yılından günümüze süre gelen tarhana maceramız,günümüzde yöresel ürünler,tatlılar,baharat çeşitleri ile ürün yelpazemizi genişlettik.

Diğer tüm ürünlerimiz için www.tarhanasepeti.com adresini ziyaret edebilir sipariş verebilirsiniz.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır