Narlı Çifte Kavrulmuş Lokum 250 Gr

Ürün Kodu: TS108

Marka: Haşiroğlu

19.95 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Narlı Çifte Kavrulmuş Lokum

Lokum çeşitlerimizin içerisindeki malzemelerin temininden sizlere ulaştığı ana kadar olan aşamada daima hijyenik koşullar sağlamaya özen gösteriyoruz. Lokumların dış ortamla temas etmesini önleyecek şekilde paketlediğimiz narlı çifte kavrulmuş lokumu en kısa zamanda ve en taze haliyle sizlere ulaştırıyoruz. Bu sayede hem atıştırmalık hem hediyelik hem de ikramlık olarak eşsiz bir seçenek olan lokumların en kalitelisini biz üretebiliyoruz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi narlı çifte kavrulmuş lokumda da üretimin her aşaması titizlikle tamamlanıyor. Narlı çifte kavrulmuş lokum imalatında kullandığımız her türlü ürün de uzun süredir beraber çalıştığımız üreticilerden temin ediliyor. Bu sayede aşina olduğunuz geleneksel tat hiçbir zaman bozulmadığı gibi doğal ürünlerden en kaliteli ve lezzetli yiyecekleri sizler için üretebiliyoruz. Ayrıca narlı çifte kavrulmuş lokum ürünümüzü toplu halde almak istemeniz durumunda da sizlere destek oluyoruz. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır