Patlıcan Kurusu 1 Bağ 50 Adet

Ürün Kodu: #000298

Marka: Haşiroğlu

30.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Patlıcan Kurusu 1 Bağ içerisinde 50 adet Patlıcan Kurusu bulunmaktadır.

Taze hali ile leziz yemeklere imza atan bir sebze olan patlıcan kurutulmuş hali ile de pek çok yemeğe dahil olmasının yanı sıra kurutulmuş patlıcan şifalı bitkiler arasında yer almaktadır. Kurutulmuş patlıcanın şifaları oldukça fazla, şimdi gelin şifalı bitkiler içerisinde yer alan kurutulmuş patlıcan neye iyi gelir?

Zayıflatan bitkiler içerisinde yer alan patlıcan inanılmaz derecede kilo vermeyi kolaylaştırmaktadır. Kurutulmuş patlıcan ile kilo vermek isteyenlerin bu sebzeyi diyet listelerine katma vakti çoktan geldi.

Sinirleri yatıştıran kuru patlıcan asabiyet sorunu yaşayanlar için sürekli tüketilmesi gereken bir sebze.

Kurutulmuş patlıcanın faydaları içerisinde bağırsakları yumuşatması, idrar söktürmesi ve kabızlığa iyi gelmesi de yer almaktadır.

İstem dışı titreyen kaslar için patlıcan tüketilmesi oldukça önemlidir.

Patlıcanın faydaları içerisinde rahatsız edici kas titremelerine son vermesi de yer almaktadır.

Hazımsızlık! Patlıcanın faydaları içinden bir diğeri de yüksek lif içeriği ile hazımsızlığa iyi gelmesidir.

Patlıcan aynı zamanda kansızlığı gidermede oldukça faydalıdır.

Otomasyonlı makinelerle dolum yapılıp el değmeden steril koşullarda imal edilmiş olup
siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

1991 Yılından günümüze kadar süre gelen tarhana maceramız ile bir çok yöresel ürünle birlikte cips tarhana,fırınlanmış tarhana,kaymaklı tarhana,ekstra kaymaklı tarhana,çerezlik tarhana gibi bir çok ürün yelpazesi ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Diğer ürünlerimiz için www.tarhanasepeti.com adresini ziyaret edebilir kapıda ödeme kolaylığı gibi bir çok ödeme seçeneği ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır