Rivos Buğday Cipsi 4'lü Efsane Lezzeti

Ürün Kodu: TS241

Marka: Haşiroğlu

% 13

İNDİRİM

39.96 TL 34.90 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Dünya'nın ilk buğday cipsi; Anadolu'nun buğday tarlalarında özel olarak yetiştirilen buğdaylar, taş değirmende öğütülerek, dağlardan toplanan mis gibi kekiklerle birlikte özenle pişirilip çeşnilendirilir ve enfes RİVOS buğday cipsi meydana gelir. Hiç bir katkı ve koruyucu madde içermez. Yüksek lif içeririr. Çocuklarınız bu sağlıklı atıştırmalığa bayılacak. 

Tüketim Şekli: Atıştırmalık cips olarak tüketilir. Dip sos, yoğurt sos vb. soslarla tüketildiğinde lezzeti artacaktır. 

Paket İçeriği  

1 Adet Rivos Klasik

https://www.tarhanasepeti.com/rivos-bugday-cipsi-klasik-

1 Adet Rivos Acı&Ekşi

https://www.tarhanasepeti.com/rivos-bugday-cipsi-aci-eksi-

1 Adet Rivos Biftekli

https://www.tarhanasepeti.com/rivos-bugday-cipsi-biftek-

1 Adet Rivos Mevsim Yeşillikleri

https://www.tarhanasepeti.com/rivos-bugday-cipsi-yogurt-mevsim-yesillikleri

İçindekiler: Buğday(Dövme), Pirinç, Tuz, Dağ Kekiği , Sebze Tozu (Sağan ve Sarımsak), Maya Exstratı, Buğday Unu, Şeker, Aroma Vericiler (Süt Ürünleri İçerir)

Protein Kaynağı : 11,09 g Lif Kaynağı : 12,23 g

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
Fatih Solmazpuan
20 Mart 2022
Ürünün tadı çok güzel ve diğer patates cipsleri gibi yağlı değil. Çok sağlıklı. Özellikle biftekli olan ürün harika. Bunu deneyince patates cipsi yemeyeceksiniz :))

  • *
  • *
  • *
  • *

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Yukarı Git