Alt Kategoriler

Detaylı Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Sağlıklı Atıştırmalıklar


  Sağlıklı Atıştırmalıklar

  Dünyanın en büyük tarhana üretim tesisi olan Haşiroğlu Gıda tarafından sunulan sağlıklı atıştırmalıklar ile Anadolu'dan gelen dayanılmaz lezzetlere ulaşılmaktadır. Uluslararası standartlarda üretim yapan ve birçok sertifikaya sahip olan firmamız yurt içinde birçok noktada ve yurt dışında 17 farklı ülkede ürünlerimizi sağlıklı beslenmek isteyenlerle buluşturmaktadır. Cipstar, Rivos markalarını da bünyesinde barındıran Haşiroğlu Gıda, seçkin satış noktaları sayesinde kaliteli hizmet sunmaktadır.

  Bu sağlıklı atıştırmalıklar içerisinde yoğurt, dağ kekiği, pirinç ve buğday bulunan tarhana ile elde edilmektedir. Bu temel besinlerden elde edilen atıştırmalıkların sağlıklı olması kaçınılmazdır. Geçmişten günümüze gelen lezzet mirası tarhananın faydaları yadsınamaz bir gerçektir. Tansiyon ve şeker hastalarının tüketimine uygun olması da artı bir değer taşır. Bebekler ve çocuklar için ideal bir besin olabileceği gibi yaşlılar içinde kemikleri güçlendirici bir besindir.

  Yeni nesil sağlıklı atıştırmalıklar arasında yer alan bu ürünler her yaşta insanın tüketebileceği özelliktedir. Son zamanlarda artan sağlık sorunları ve organik gıdaya yönelim nedeniyle ebeveynler de çocuklarına sağlıklı atıştırmalık bulma çabası içine girmektedir. Büyük ya da küçük fark etmeksizin sağlıklı beslenmek herkesin hakkıdır. Bu yüzden ara öğünlerde ve günlük diyetlerde tüketilebilen sağlıklı atıştırmalıklar tercih edilmelidir. 

  Cipstar Doğal Tarhana Cipsi

  Cipstar sağlıklı bir atıştırmalık, doğal tarhana cipsi olup fırınlanmış, acı baharatlı ve klasik olmak üzere üç farklı seçenekte sunulmaktadır. Cipstar tarhananın doğal lezzetini koruyacak şekilde üretilmektedir. Yağlı ve sağlıksız market atıştırmalıklarının yerine lif ve protein değeri yüksek atıştırmalık tercih etmek sağlığınızı korumanız açısından önemlidir. Ekseriyetle çocukların tercih ettiği standart cipsler her yaşta insanın sağlığını tehdit eden zararlı maddeler içermektedir. Bu nedenle doymuş yağ oranı yüksek, kızartılmış ve fazla tuz oranları ile obeziteye yol açan cipsler yerine son derece sağlıklı protein ve lif kaynağı yüksek cipstar tercih edilmektedir. Haşiroğlu Gıda bünyesinde üretilen bir marka olan Cipstar hiçbir koruyucu madde içermemektedir. Koruyucu ve katkı maddesi içermez yazısını paket üstlerinde görebilirsiniz. Ayrıca yağda kızartılmamış olmasından ötürü düşük kalorilidir. Üstün Lezzet Ödülüne (Superior Taste Award) layık görülen bir ürün olmasından dolayı benzersiz lezzetini kanıtlamıştır. Ayrıca Cipstar MNG içermez ibaresine sahiptir. Bu ibare hiçbir koruyucu ve katkı maddesi yoktur anlamına gelmekte olup ürünlerimizde Çin tuzu kullanılmadığını belirtmektedir. Bunlar haricinde Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından verilen Tescilli Coğrafi İşaret yani Mahreç İşaretine sahiptir. Mahreç işareti Cipstar'ın yöresel bir ürün olarak üretildiğini tescillemektedir. 

  Dövme buğday, pirinç, dağ kekiği ve yoğurttan oluşan içeriğine ek olarak çeşitli doğal baharatlar ve pul biber ile zenginleştirilmiş opsiyonunda yöresel acı baharatlar mevcuttur. 11,04 gr protein içeren acı baharatlı doğal tarhana cipsi 5.33 g lif içermektedir. Bunun yanı sıra besin değeri yüksek, doymuş yağ ve kalorisi az bir besindir. Doğal tarhanada kullanılan malzemelerle birlikte hazırlanan fırınlanmış doğal tarhana cipsi, 12,96 g protein ve 5.43 g lif kaynağı içeriğe sahiptir.

   Klasik tatta olan doğal tarhana cipsi 19.00 g protein ile tam bir protein deposu 6,12 g lif ile lif kaynağı olarak sağlıklı atıştırmalıklarda zirve bir tat olarak kendini göstermektedir. Bu değerler 73 gr paketler için geçerlidir. Özellikle spor yapan ve beslenmesine özen gösteren insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu atıştırmalığı evde film izlerken tüketilebilir ya da hoş sohbetler eşliğinde misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Özenli paketleme sayesinde rahatça taşıyıp kolayca tüketebilirsiniz.

  Rivos Buğday Cipsi

  Rivos, Harişoğlu Gıda tarafından üretilen buğday cipsidir. Yoğurtlu buğday cipsi acı ekşi, biftek ve klasik olmak üzere üç farklı seçenek halinde sunulmaktadır. Doğayla özdeş bileşenlerden üretilen buğday cipsi, yüksek protein oranı ve lif kaynağı olması bakımından sağlıklı atıştırmalık tüketimine imkân vermektedir. Hiçbir koruyucu madde içermemekle birlikte 56 gr paketler halinde sunulmaktadır.

  Acı ekşi çeşnili olan yoğurtlu buğday cipsi içeriğinde dövme buğday, tuz, dağ kekiği, pirinç olan ana malzemeler haricinde bitkisel yağ (palm yağı), sebze tozu olarak soğan ve sarımsak bulunmaktadır. Acı tadı sağlamak için acı kırmızı biber, ekşi tadını sağlamak içinse maya eksratı kullanılmaktadır. Bunlar haricinde aroma vericiler ve şeker mevcuttur.

  Biftek çeşnili olan yoğurtlu buğday cipsi farklı bir lezzette cips arayanlar için ideal bir alternatiftir. Cipslerimizde kullanılan ve tarhananın özü olan ana malzemelerin yanı sıra bitkisel yağ, soğan ve sarımsaktan oluşan sebze tozu, maya ekstratı, buğday unu, şeker ve aroma verici süt ürünleri içermektedir.

  Klasik lezzetlerden ayrılmayanların tercih edebileceği klasik tatta buğday cipsi mevcuttur. Rivos'un bu cipsinin içerisinde klasik olarak dövme buğday, tuz, pirinç, yoğurt ve dağ kekiğine ek olarak bitkisel yağ (palm yağı) bulunmaktadır.

  Züber Sağlıklı Atıştırmalıklar  

  Harişoğlu Gıda ürün portföyünde olan bir başka sağlıklı atıştırmalık markası ise Züber'dir. Bu marka dahilinde sağlıklı meyve topları ( züber lokma), lezzetli meyve tatlıları, protein barlar ve meyve cipsi olmak üzeri dört farklı kategoride ürün mevcuttur. Şeker ilavesiz olması nedeniyle meyvelerin doğal tatları korunmaktadır. Glütensiz olan bu gıdalar, gluten alerjisi olan insanlar tarafından rahatlıkla tüketilebilir. Hem sağlıklı hem de lezzetli olmaları nedeniyle diyetlerinize güvenle dahil edebilirsiniz. Züber sağlıklı atıştırmalıklar katkı ve koruyucu madde içermemektedir. Ayrıca üstün lezzet ödülüne sahip olması nedeniyle tadının eşsiz üstünlüğünü kanıtlamaktadır. Harişoğlu Gıda bünyesinde olan Züber sağlıklı atıştırmalıklar da Mahreç İşaretine tabidir. %100 doğal ve vegan olan bu ürünler farklı beslenme tarzı olan insanlara da hitap etmektedir. 

  Züber Lokma Meyve Topları

  Her lokmada benzersiz bir haz duyacağınız Züber lokma meyve topları, dışı Hindistan cevizi, fındık ya da Antep fıstığı kaplı topların içerisinde ise çeşidine göre değişiklik göstermekle beraber, kakaolu fındık ezmesi, fındık ezmesi ya da fıstık ezmesi bulunmaktadır.

  Züber Sağlıklı Meyve Tatlıları

  Chia ve Hindistan cevizli başta olmak üzere, elmalı tarçınlı, portakallı, yer fıstıklı, vanilya kakaolu, Antep fıstıklı, çilekli ve fındıklı olana kadar farklı meyvelerle özenle hazırlanan atıştırmalık tatlılar ile tatlı krizleriniz dert olmaktan çıkacak. Hafif bir tatlı ile damağınız şenlenirken düşük kalori sayesinde formunuz korunmuş olur. Ayrıca enfes bir tat olarak çocuklar için özel hazırlanan muzlu kakaolu meyve tatlısı ile çocukların gönlünü fethedebilirsiniz. 

  Züber Protein Barları

  Züber orman meyveli kolejen protein bar ve züber kakaolu protein bar gün içinde ara öğün ve spor sonrası hızlı enerji takviyesi amacıyla tüketilen ürünlerdir. İçerisindeki yüksek oranlı protein ve vücudun yapı taşı olan kolejen ile daha dinç hissetmenize yardımcı olur. Enerji bombası olan bu sağlıklı atıştırmalıklar her yaşta insanın tüketimine uygundur.

  Züber Hindistan Cevizi Cipsi

  Hindistan cevizini sıra dışı bir yeme şekli olan Züber kakaolu Hindistan cevizi cipsi keyifli bir cips deneyimi sunmaktadır. Hindistan cevizinin doğal tadını sevenler için üretilen cips fırınlanarak hazırlanmaktadır. Çıtır yapısı sayesinde cips yeme zevkini Hindistan cevizi ile taçlandıran nefis bir üründür.

Yukarı Git