Şekerli Çörek 1 Kg

Ürün Kodu: TS57

Marka: Haşiroğlu

69.90 TL
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Şekerli Çörek 

Kahramanmaraş'ın meşhur kıtır şekerli çöreği, şeker, tereyağ, sütle yoğrulan hamur, usta ellerde işlendikten sonra tavalara konup yüksek derece fırınlarda pişirilir ve paketlenir. Maraş yöresel ürünler içerisinde maraş çöreğinin ayrı bir yeri vardır. Ramazan bayramında tüm kentte maraş çöreği yapılır, hem ikramlık hem de dostların birbirlerine maraş yöresel ürünlerinden en güzel hediyelik  olarak sunulur. Enfes bir lezzet olan  Maraş çöreğinin tereyağıdan yapılması çöreğin kıtır kıtır olmasını sağlamakta her daim tazeliğini korumaktadır. Sıcak çayınızı yudumlarken yanında mutlaka Maraş çöreği olmalı.. 

Serin ve Kuru Yerde Saklayınız.

İçindekiler: Un, Baklavalık yağ, Su, Çörekotu, Şeker, Tuz(%1)

Enerji ve Besin Öğeleri (100 g için)

Enerji 2175 Kj/519 kcal
Toplam Yağ 28 g
Doymuş Yağ 13.6 g
Doymamış Yağ 14.4 g
Karbonhidrat 56.8 g
Şekerler 12.5 g
Protein 8.1 g
Tuz 0.2 g

* Dayanma ömrü 90 gün

* Glikoz içermez.

* Trans yağ yoktur.

* MSG içermez.

* Menşei: Türkiye

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Yukarı Git