Sütlü Çifte Kavrulmuş Lokum 250 Gr

Ürün Kodu: TS107

Marka: Haşiroğlu

19.95 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Sütlü Çifte Kavrulmuş Lokum

Günlük içilen kahvenin yanına konulan sütlü çifte kavrulmuş lokum küçük kazanlarda pişirilir. Doğal şeker pancarından üretilen lokumlarımız boğazı yakmaz. Küçük paketler halinde yemeye hazır hale getirilir. Firmamız ürünlerinde Mısır şurubuna asla yer vermez. Kaliteden ödün vermeden üretilen ürünler özenle paketlenir ve sizlere ulaştırılır. 


Besin Değerleri

Toplum olarak tatlı yemeyi çok seven bir milletiz. Yediğiniz tatlıyı lokum olarak tercih ettiyseniz mutlaka kaliteli olanı tercih edin. Sütlü çifte kavrulmuş lokum besin değeri içinde bulunan sütten kaynaklanır. Yüksek kaloriye sahiptir. Günde bir iki tane yerseniz şekerinizi dengeler. Çay, kahve ikramlarının yanına birer tane iyi gelir. Misafirliğe gelen kişilere iyi bir ikramdır. Lezzetli ve sağlıklı lokumlar ile müşteri memnuniyetini sağlamak ilk önceliğimizdir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Cayma Hakkı

27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler olması sebebiyle elektronik ortamda anında ifa edilmesi ve ALICI’ya anında teslim edilmesi sebebiyle gıda maddeleri sipariş üzerine üretimi ve/veya ithalatı yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır